Náš vzťah k Chorvátsku

V cestovnej kancelárii RenyTravel sme sa niekoľko prvých rokov zameriavali výlučne na destináciu Taliansko. Vďaka našim stálym klientom, ktorí nás nahovorili, aby sme pre nich pripravili dovolenku v Splite, sme si vytvorili hlboký vzťah aj k Chorvátsku. Od tých čias nám táto krajina poskytovala stále viac potešenia a pomaly si nás namotávala.

Náš vzťah k Chorvátsku Náš vzťah k Chorvátsku - dovolenka Istria / Pula 2014


Prvý katalóg Chorvátsko

V lete 2008 prišiel na trh náš prvý špecializovaný katalóg, v ktorom sme cestovateľskej verejnosti predstavili chorvátske dovolenky podľa "nášho receptu". Necelou stovkou ubytovacích zariadení sme sa pokúšali zistiť, či vôbec zaujmeme milovníkov tejto destinácie. Vedeli sme, že uspokojiť požiadavky fanúšikov, dokonalých znalcov svojej obľúbenej destinácie, nebude ľahké.

Katalóg Chorvátsko

Stačí vynaložiť trocha úsilia a prelúskať sa katalógmi ďalších cestoviek, aby sme zistili, že žiadnu inú destináciu neponúka toľko slovenských a českých cestoviek ako práve Chorvátsko. Preto sme zamakali, aby sa nám podarilo uspieť v hustej konkurencii. Máme radi nové výzvy a vždy sa snažíme na sto percent. Našou silnou zbraňou bol ako už často náš zákaznícky servis a dobré ceny ubytovania. Vyrazili sme preto na cestu do Chorvátska, za špecialistami na úžasné more, ubytovanie, výlety, sprievodcovanie, plavby atd., aby sme spomedzi nich vybrali partnerov, ktorí sadnú našim predstavám o spolupráci. Ukázalo sa, že sme našli tých správnych.Úžasné more

Vždy to urobím, keď dorazím k moru, prvé kroky vedú do vody. Vyleziem z auta a vrhám sa do vĺn. Kdesi vnútri začne dialóg, hneď ako ucítim more všade okolo seba. Pozdravíme sa. Akoby som sa vrátil domov. Úžasné more!

More

V nasledujúcich sezónach sme pripravovali stále rozsiahlejšiu ponuku dovoleniek v Chorvátsku. Leto 2011 bolo už úplne podľa našich predstáv, náš katalóg zahŕňal všetky významné letoviská od Istrie cez Kvarner až po južnú Dalmáciu, vrátane obľúbených ostrovov, Plitvických jazier, hlavného mesta Záhreb a iných významných miest. Podarilo sa aj tento projekt z dielne Reny Travel si našiel svojich priaznivcov a zaradil sa do trojlístka našich úspešných: 1. Dovolenka Taliansko, 2. Lyžovačky v Alpách, 3. Dovolenka v Chorvátsku.

Medzičasom sme sa s Chorvátskom zoznámili aj osobne a dúfame, že náš katalógový výber prináša tie najlepšie destinácie Chorvátska. Každý rok sem zavítame na vlastné dovolenky. Najmä deti našich spolupracovníkov si zamilovali tunajšie more. Od počiatku nášho podnikania presadzujeme zásady ekologického správania: "digitálny katalóg má prednosť pred papierovým". Preto nájdete podstatne širšie možnosti výberu vhodnej dovolenky na internetových stránkach. Tlačený katalóg je iba akýmsi stručným výberom z produktu.

Dovolenka Chorvátsko

Postupne sme sa snažili celkom opustiť svet tlačených papierových katalógov a prejsť 100% na internet. Chránime prírodu a naše lesy. Od letnej sezóny 2014 sa to podarilo a od tlačených katalógov sme úplne ustúpili. Aktuálne si môžete vybrať dovolenku v niektorom z 500 ubytovacích zariadení na pobreží aj vo vnútrozemí Chorvátskej republiky. Vyberáme tie najlepšie, ktoré vedia ponúknuť viac, než len nocľah. Vaša priazeň je našim kompasom.

Váš tím RenyTravelZ našich dovoleniek v Chorvátsku - Pula 2014

Dovolenka Pula 2020 Dovolenka Istria / Pula 2014

Dovolenka Verudela Havajska Beach - Verudela

Pláž Ambrela Plaža Ambrela - Verudela

Pláž Histria Plaža Histria - Verudela

Pula Pula prístav

Pula amfiteáter Pula amfiteáter

Pohostinnosť Chorvatska pohostinnosť

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára